o nás

Naša firma MP&PM Nové Zámky bola založená v roku 1990 p.Procházkom st. ako rodinná firma. 

Hlavnou výrobnou činnosťou v počiatkoch bola výroba náhradných dielov pre porážky hydiny a drobných zákazníkov. 

Cenou a kvalitou sa firma postupne prepracovala k náročnejším zákazníkom v regióne Nové Zámky. V roku 1999 sa firma presťahovala do nových priestorov a v r.2000 sa zmenil štatút firmy na spol. s r.o. Konateľom firmy sa stal p. Procházka ml.

     Činnosť firmy je zameraná na výrobu presných trieskovo obrábaných a brúsených dielov v kusovej a malosériovej výrobe. Pre hydinárne vyrábame a generálkujeme uzatváracie stroje na balenie hydiny do sáčkov. V zámočníckej činnosti je firma zameraná na výrobky drobných výrobkov z plechu, menšie zvarované konštrukcie, kované ozdobné brány, ploty, zábradlia podľa požiadaviek zákazníka.

     Požiadavky zákazníkov a neustále zlepšovanie technológii nám pomohli sa dopracovať ku výrobe vysoko presných obrábaných dielov a súčiastok pre najmodernejšie aj robotické stroje a zariadenia.

Od roku 2014 úzko spolupracujeme pri vývoji a výrobe robotických čelustí a chápadiel so spoločnosťou HOZTECH s.r.o, divíziou Robotika.

Od januára 2015 sa pripravujeme na certifikáciu ISO.

 Medzi našich zákazníkov patrí Osram Nové Zámky, Kábelschlepp - Systemtechnik Nové Zámky, Precision Parts Banská Bystrica,  ZF LEVICE, CHIRANA  T-INJECTA Stará Turá

                                             Strojárska výroba, kusová a malosériová MPPM s.r.o.,  © 2015